Jdi na obsah Jdi na menu
 


9.3. JIČÍN Moonlight klub

3. 3. 2013

 

Rumcajze, Manku ani Cipíska jsme neviděli, ale JIČÍN byl supr!

10. 3. 2013 ve 12:26

Nazdar rockerská bando,
Moonlight klub v Jičíně je za námi. bylo to krásné a ceníme si všech kteří si našli cestu na některou z kapel toho večera, a samo že nejvíc těch co dorazili na nás!! protože jsme hráli poslední a až někdy po půlnoci zakončovali noc po Mirkovi Šmajdovi, tak jste udělali super atmosféru.... to jsou ty chvíle kdy si uvědomíme, že to lopocení se na zkouškách a přesuny po klube...ch a podiích všude možně, tahání metráků beden, upocení od toho jak jedeme naplno, prosě že to vše má smysl celý léta vydržet, když se najdou věrní fandové co muziku ocení.
Máte náš respect!!
Už se ani nepamatujeme, kdy jsme po skončeném koncertě, navíc vedle tak mediálně známého kolegy ze sousední země, rozdali tolik autogramů, včetně zvěčnění se na ze´d klubu vedle baru:) A traky kdy jsme domů dorazili právě přesně s rozedněním:))
Takže Díky a slibujeme, že na suprový Jičín budeme ve svých plánech myslet víc a zase se tam někdy brzo objevíme!!

Pokud by někdo měl k dispozici nějaké fotky z toho večera, prosím podělte se o ně s námi:)

A jedna technická výzva: Náš basák Sid někde v průběhu balení a afterpárty zapoměl naložit černohnědý batůžek se svými podiovými poznámkami k písničkám. Prosíme toho, kdo by tohle zavazadlo našel, aby se tady do zprávy s nmi spojil a Radek "sid" Hladík se už s poztivým nálezcem nějak dohodne.... děkujeme:)
 

epi-v-klubu.jpg

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář