Jdi na obsah Jdi na menu
 


27.7. SVOJŠICE HELP Fest pro Lukáška

21. 7. 2013

Ahoj lidi,

včerejší krásné hraní před skvělými fandy v Libuni v nás ještě doznívá a už je tu další pozvánka.

Tentokrát jsme byly pozváni na pardubicko do obce SVOJŠICE kde 27.července rozjedeme svůj set. A POZOR: Pořadatel nám vyčlenil prostor už v brzkých hodinách!!!! 12:50 vypukneme..... tedy přesně po dobrém obědě a po kafi ;)

 

 ...... byli jsme tam a zahráli. Musím říct, že tak krásný areál se hned tak nevidí..... pořadatelsky to celé bylo připravené tak poměrně slušně....... ani reklama nebyla podceněna (plakáty jsme viděli na každém rohu snad ještě 30km od Svojšic)....... i počasí bylo nadmíru parádní a letní!!!! Bohužel veškeré snahy nejen umělců, občerstvovačů, ale především pořadatelů troskotali na nedostatku publika!!! Asi 2 nebo tři desítky lidí v areálu pro cca 5 tisíc lidí se totálně ztráceli a celá akce, byť byla míněna jako charitativní pro malého postiženého klučinu (a že je to boreček jsme poznali i osobně) tak nabrala finančně tragický spád!!

Protože jsme se zdrželi na pár piv a na poslech ještě kluků z Arakain revivalu i O5 a Radeček tak jsme byli hlavní pořadatelkou žádáni abychom vydrželi do večera a s tím že dohrajeme ten večer samy jako vlastní koncert. Na to jsme bohužel přistoupit nemohli z mnoha důvodů...... především na to nemáme repertoár ale hlavně únava z přímého slunce z hraní hned po obědě a z toho plynoucí zodpovědné dodržování pitného režimu........ prostě výborné pardubické pivo už mnohým z nás podráželo nohy. To se dá pochopit....

Každopádně je to škoda tak krásné akce, cítím s pořadateli i s rodiči zmíněného Lukáška...... lidi jsou prostě nějak línější!!!

plakat_svoj.jpg

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář