Jdi na obsah Jdi na menu
 


26.4. PRAHA - klub NOVÁ CHMELNICE , 27.4. VALDICE Happy John FEST

18. 3. 2013

Valdický Happy fest je za námi..... byl to fakt večírek na pohodu ;) I když se naše hrní díky skluzu protáhlo až kousek za půlnoc a museli jsme na pokyn reřie festíku trochu zredukovat playlist, tak to byl skvěle zorganizovaný hudební podnik, který doufáme že včerejškem napsal první kapitolu dlouhé tradice parádích fesťáčků! Díky všem fanouškům za fajn atmosféru, technikům za naprosto dokonalou práci, týmu pořadatelů za skvělou organizaci a spoluhrajícícm kapelám za povedené výkony.
Svůj comeback s kapelou po asi 4 letech tento večer absolovovala i naše martina, aleias "slečna Šeherezáda" se svým břišním tancem ;) A nemyslíme si jen my, že se její produkce líbí!!
-----------------------------------------------------------


Přátelé drazí, nesešlo se vás tedy mnoho v pátek na Chmelnici v Praze, ale věřím že o to víc jste si to užili, stejně tak jako i my!! Nádherně zrekonstruovaný klub, skvělé ozvučení i mistr zvuku který tomu vládl.... Poděkování tedy všem vám co jste si na nás (a na Roxor) našli v pátek cestu. Speciální dík ještě Věrce z produkce klubu za organizaci večera, Jarmilce za momentky.... ;)

aaa.jpg

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář