Jdi na obsah Jdi na menu
 


25.5. SVĚTLÁ nad SÁZAVOU

19. 5. 2013

 Příjemná akcička ve Světlé nad Sázavou je už za námi. Bylo to velmi fajn. Už samotná cesta na vystoupení byla faj a veselo v kabině mikrobusu to celé odstartovalo ;) Ve Světlé jsme areálek našli celkem v pohodě a záhy i naši "Rock stage" kam nás pořadatel v podvečer zařadil na line-up akce. Moc příjemné přijetí od místních kluků z bandy Žralok ve zdi, parádní nápad udělat v bakstage pro kapely samoobslužnou pípu s pivem..... moc gůůůůt pánové ;)

Počasí sice nebylo úplně ideální a při naší přípravě i trošku sprchlo, což se celé maličko odrazilo na návštěvnosti akce, ale na náladě těch co se odradit nedali to rozhodně neubralo. Svůj hodinový set jsme ještě za světla odehráli, myslím že docela v pohodě snad jsme tím i někomu udělali radost. Pár rozdaných trsátek, paliček, kontaktů i podpisů... to snad jen potvrzuje. Jsme rádi, že jsme poznali nové kolegy, skvělou akci..... něco málo a nezávazně jsme si předjednali s kluky ze severních čech (Rain) a tak se dejte překvapit. ;)

Za zmínku ještě stojí i to, že kontakt na nás si vyžádal třeba i borec, co na akci prodával úžasný kebab!!! To nás fakt dostalo a od prodejce občerstvení bychom nečekali zájem o kapelu ve vidině možné spolupráce.

Jinak jsme shlédli některé z kolegů a nadchlo nás především dívčí trio K2, se kterýma, ač jsme krajani, jsme se potkali naživo prvně. Holkám to šlape a sluší náramně ;)

Cesta domů.... co říct... malá zajíž´dka, navnaděni pivem ze samoobslužné pípy se potom soubor odebral na půlnoční exkurzi do hospůdky v areálu pivovaru Kácov, odkud si mnozí odnášeli dojmy, dárkové předměty, přenáramné pivo v lahvích..... no a trošku i opičku v hlavě. není tedy divu, že při návštěvě pumpy cestou už to nebylo o "pivo - kafe - bageta" ale jen spíš "WC - kafe -WC" :))

Speciáln dík všem pořádajícím, slečně a pánům od zvuku a pak taky spoluhrajícím kolegům. No a jasně že vám všem, milí rockeři a rockerky ;)

PS: Omluva obyvatelům obce Poďousy na kolínsku...... pokud se někomu zdálo že na kraji obce v ne zcela vzrostlém poli s nějakým obilím se pohybují divně se klítící postavy, blikají různá světýlka a ráno pak nalezli podivné obrazce ve zdupaném porostu..... nebylo to UFO. To jen naše kapela na jdné z "čůracích" zastávek hledala mobilní telefon lehce opivněné klávesandy Pavly, který ač patří k chytrým telefonům, hloupě opustil kapsu močící majitelky a usnul v hlíně zemědělského prostoru :)) 

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář